Autologistics24 pakub sõiduautode transporti kinnise veokiga – turvalisimat viisi
sõiduautode toimetamiseks punktist A punkti B.
Osutame teenust uusimate IVECO Daily furgoonautodega, mis võimaldab meil turvaliselt peale ja maha laadida ka väga madala kliirensiga sportautosid. Autlogistics24 pakub transporditeenust nii Eesti-siseselt kui rahvusvaheliselt. Tulenevalt meie unikaalsest asukohast keskendume Skandinaavia ja Kesk- ning Lõuna-Euroopa-vahelistele marsruutidele pakkudes klientidele murevaba ning diskreetset uksest ukseni logistikateenust.
Meie teenus on sobilik nii klassikaliste autode, kui ka kaasaegsete sport- ja superautode omanikele, kes soovivad transportida oma autot kaitstuna kõigi riskide, sealhulgas teepealsete ilmastikuolude eest.
Lahendame ka kõige keerulisemad logistilised puzzled ning viime klientide autod turvaliselt ka kõige eksootilisematesse asukohtadesse Euroopas. Oleme väljavalitud logistikapartneriks ekslusiivsete autode müüjate, autokollektsionääride ning oksjonimajade poolt.
Hinnapakkumise saamiseks ja/või transporditeenuse broneerimiseks oleme klientidele kättesaadavad 24/7 emaili info@autologistics24.com ja telefoni 56 988 000 vahendusel.
Küsi hinda
Saada
Saada