Kas oled mõelnud, et sooviksid minna koos sõpradega avastama Euroopa kaunemaid mootorrattateid Horvaatias, Itaalias või hoopis Hispaanias, aga tuhandete kilomeetrite pikkune reis Eestist Kesk- või Lõuna-Euroopasse ei tundu liiga ahvatlev? Meil on sulle lahendus – Autologistics24 pakub mootorrataste transporti kinniste veokitega. See on paindlikem ning turvalisim viis mootorrataste transpordiks Sinu soovitud sihtpunkti ja tagasi!
Viime mootorratta Sulle sobivasse lennujaama või muule aadressile soovitud ajaks ning võtame peale just Sulle sobivast asukohast ja ajal. Sina saad alustada sõitu kohe saabudes ning sõidu lõppedes võid minna muretult lennujaama ja Sinu ratas jõuab vaid päevade jooksul tagasi koduaadressile. Meie teenus on sobiv motomatkajatele, kes hindavad kõrgelt oma aega ning soovivad täelikult pühenduda vaid sõidule väljavalitud sihtkohas. Samuti on Sul soovi korral võimalus alustada sõitu Sinu valitud sihtpunktist ja anda mootorratas teises sihtpunktis Autologistics24 hoolde. Osutame teenust uusimate BrianJames RaceTransporter 6 haagiste ning Iveco Daily spetsiaalselt kinniseks veoks kohaldatud veokiga. Saame korraga transportida kuni 9 mootorratast.
Lahendame ka kõige keerulisemad logistilised puzzled ning viime klientide autod turvaliselt ka kõige eksootilisematesse asukohtadesse Euroopas. Oleme väljavalitud logistikapartneriks ekslusiivsete autode müüjate, autokollektsionääride ning oksjonimajade poolt.
Hinnapakkumise saamiseks ja/või transporditeenuse broneerimiseks oleme klientidele kättesaadavad 24/7 emaili info@autologistics24.com ja telefoni 56 988 000 vahendusel.
Küsi hinda
Saada
Saada